Zájmové kroužky ve školním roce 2019/2020

Vážení rodiče, v letošním školním roce jsme pro žáky připravili zájmové kroužky, které vedou učitelé naší školy. Seznam kroužků a podrobnější informace najdete v příloze.

Další zájmové aktivity, které na naší škole organizují externí organizace, najdete na tradiční burze kroužků, která se bude konat ve středu 11. 9. 2019 od 16.00 hod ve vestibulu školy

Vědecké a kreativní kroužky
Chcete mít doma příštího Einsteina a ještě mu dopřát spoustu zábavy?
Věda nás baví

Intellectus - Pořádáme kroužky, workshopy, online kurzy a příměstské tábory v přátelském a intelektuálním prostředí pro děti, mládež i dospěláky se zájmem.
Intellectus
Kroužky Intellectus v ZŠ Hloubětínská 2019/2020 - přihláška