Zájezd do Anglie

Formulář
Vážení rodiče,
již za měsíc se vydáme na exkurzi do Anglie. Je potřeba ještě doladit nějaké detaily (hlavně formuláře). Na tomto odkazu: http://bit.ly/2nzYBRn  naleznete jak formuláře, které jste již odevzdali, tak i nové formuláře a informace. Prosím, pročtěte si informace pečlivě. Zárověň odevzdejte formulář o samostatně cestujícím dítěti do země EU včas, to jest do 20.4.2017. Bez potřebných formulářů není možné, aby dítě odcestovalo!

Děkujeme,

Markéta Čonková, Pavlína Rucká