Vystoupení žáků 5. ročníků

Loučení s 1. stupněm

Ve čtvrtek 14. 6. 2018 se v kulturním domě Kyje konalo rozloučení 5. tříd s prvním stupněm. Všech deset vystoupení výborně uváděly dvě moderátorky. Představení trvalo hodinu. Mohli jste vidět plno různých a krásných vystoupení, např. latinské a moderní tance a divadelní představení Něhurka a 12 měsíčků. Mohli jsme vidět i vystoupení žáků, kteří hráli na kytaru a flétnu. Mohli jste si poslechnout anglickou písničku Lemon tree a na závěr píseň Pátá. Na vystoupení přišli rodiče, příbuzní a také paní ředitelka s paní zástupkyní. A moc se jim to líbilo, protože tam bylo moc chytrých a šikovných dětí.

Děkujeme moc všem, kteří přišli.

Zapsali žáci 5. B

5. ročníky vystoupení