Výlet do ZOO

V sobotu 22. října jsme se vydali na celodenní výlet do pražské zoologické zahrady.

Jednalo se již o třetí výlet, na který nám přispělo MVČR z projektu „Integrace cizinců. “

Během slunného dopoledne jsme si prošli celou spodní část ZOO, prohlédli si zvířata ve výběhu i ta, která byla v jednotlivých pavilonech.

Po výborném obědě v restauraci Oceán, jsme si nakoupili drobnosti v zoo obchůdku a šli na prohlídku horní části ZOO. Měli jsme štěstí a viděli i nový přírůstek patnáctidenní slůně. Začalo lehce pršet a většina zvířat se schovala, proto jsme prošli všechny pavilony v horní části zahrady a vydali se na cestu k domovu.

Vydařený výlet se všem účastníkům moc líbil.

Anna Veselá

Výlet do ZOO