Vyhodnocení recitační soutěže

Přišlo předjaří a s ním i recitační soutěž „Poetické setkání“. Diváci se dostavili v hojném počtu a hned po úvodním slově je čekal milý zážitek v podobě krátkého vystoupení pěveckého souboru pod vedením pana učitele Tomáše Johancsíka.

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích. Děti si vybraly mnoho zajímavých i vtipných textů, takže se diváci také zasmáli. Prožili jsme společně příjemné odpoledne plné poezie a hudby, což je v dnešní uspěchané době velmi osvěžující.

Do obvodního kola, které se koná 28. 2. 2018 postupují úspěšní žáci, kteří vyhráli 2., 3. a 4. kategorii

1. místo -        Roman Bašo
  2. místo -        Nela Dolejšová