VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE

Vítěze už známe!!!

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE

Na měsíc duben jsme pro vás připravili výtvarnou a fotografickou soutěž. Přišlo nám velké množství obrázků i fotografií. Děkujeme, že jste se zúčastnili.

Porota si všechny příspěvky prohlédla a obodovala. Rádi bychom vyhlásili tři díla, která získala od poroty nejvyšší počet bodů v těchto kategoriích:

1. stupeň – 1. – 3. třída

Ondřej Doupal, 3. A

Tereza Husáková, 2. B

Petr Vasiljev, 3. B

1. stupeň - 4. - 5. třída

Marie Doupalová, 5. C

Anetta Zabranská, 5. B

Adéla Schutzová, 5. B (obrázek se stejným počtem bodů)

Karolína Omelianiuk, 5. C (obrázek se stejným počtem bodů)

1. stupeň

Fedor Boiarčukov, 9. B

Michal Mikolášek, 7. A

Vojtěch Vondrášek, 7. B

Gratulujeme a pro všechny vybrané máme malou odměnu. Vyzvednout si ji můžete každé pondělí nebo středu v dopoledních hodinách v kanceláři školy u paní Lucie Herainové.

Mgr. Jana Červenková