Velikonoční týden

Vážení rodiče,

tři týdny „školy na dálku“ jsou za námi a blíží se Velikonoce. Přechod na distanční výuku byl pro nás pro všechny zcela novou situací.  Doufáme, že se nám podařilo, i na základě Vaší zpětné vazby,  postupně nastavit funkční systém.

Děkujeme za Váš obětavý přístup a nasazení.

Tento zkrácený týden by se měli učitelé zaměřit hlavně na zhodnocení (ne známkování) uplynulého období. V této době je komunikace s dětmi důležitější než bezhlavé „stíhání“ učiva. Učitelé budou  využívat různé platformy dle svých i Vašich možností.

O Velikonocích (9. - 13 .4.) samozřejmě distanční výuka probíhat nebude.

Klidné Velikonoce!

J. Horníček

P.S. Ještě jedna zcela nesváteční technická poznámka: děti opustily školu rychle a nechaly si zamčené šatní skříňky.  Z hygienických důvodů prosíme o jejich vyklizení, aby mohlo dojít k dezinfekci. Ve středu 8. 4. si můžete dojít pro věci ze skříněk kdykoli mezi 8:00 a 18:00.

Dodržujte prosím povinné rozestupy…