Ukončení školního roku

Pokyny k ukončení školního roku a zahájení nového školního roku

Všichni, kteří ukončí docházku v letošním školním roce, se v měsíci červnu k datu ukončení stravování ve školní jídelně dostaví do kanceláře jídelny vrátit nepoškozený čip /bude vrácena záloha ve výši 115,- Kč/ a vyrovnat zůstatek na svém podúčtu. V případě přeplatku bude tento vrácen na místě v hotovosti, případně při platbě přes účet lze po dohodě finanční částku vrátit zpět na účet.

Odhlášení ze stravování je ve vlastním zájmu každého, týká se zejména dřívějšího ukončení, např. při odchodu na jinou školu nebo stěhování. Na případné pozdější reklamace nelze již brát zřetel. Pokud je platba prováděna inkasem z účtu, po ukončení stravování raději zrušte v bance souhlas s inkasem.

Přeplatek u ostatních, kteří ve stravování pokračují v příštím školním roce, se přesouvá na měsíc září.

Platby v hotovosti na následujícící školní rok, týká se zejména 1. tříd, je možné provést poslední 3 dny v měsíci srpnu v dopoledních hodinách. Následně jsou upřednostňovány bezhotovostní platby inkasem nebo převodem z účtu, hotovostní platby jsou pouze ve výjimečných případech. Inkasa na měsíc září budou provedena k datu 20. srpna. Ke stejnému datu je nutné zadávat i platby převodem z účtu. Souhlas s inkasem na prázdniny nepřerušujte, ani nezadávejte na dobu určitou, aby při platbách na měsíc září nedocházelo k problémům.

Integrace cizinců - žáků s odlišným mateřským jazykem na ZŠ Hlobětínská

Nové fotografie