Týden plný výzev ve 4.B

Týden plný výzev

TÝDEN PLNÝ VÝZEV

V posledním týdnu před možným návratem do školy se třída 4. B kromě běžného učení potýkala i se zajímavými výzvami. Každý den přišla výzva nová a žáci si se všemi velmi dobře poradili. A tady máme vítěze:

Výzva č. 1: Spočítej co nejvíce příkladů na písemné násobení a dělení.

1. místo: Štěpán K.

Výzva č. 2: Vymysli co nejvíce podstatných jmen, která skloňujeme podle vzoru kost.

1. místo: Simča

Výzva č. 3: Udělej co nejvíce angličáků.

1. místo: Barča

Výzva č. 4: Přečti co nejvíce stránek z knihy, kterou máš rozečtenou.

1. místo: Honzík

Výzva č. 5: Potěš co nejvíce lidí.

1. místo: Mili a Matěj T.

Pochvalu si však zaslouží všichni, kteří se do akce zapojili. :)