Středeční lampionový průvod ŠD

Lampionový průvod ŠD

Ve středu 6.11. v 17 hodin se před školou sešly děti v opravdu povedených  maskách duchů a dalších strašidel. Přinesly si s sebou nádherné různobarevné lampiony. V doprovodu vychovatelek ŠD se vydaly na zahradu, kde na ně čekala připravená soutěžní stanoviště.

Jejich prvním úkolem bylo najít v trávě ducha a podívat se, jaké má na sobě číslo. Podle toho se poté rozřadily do soutěžních týmů a vrhly se na stanoviště. Vítězný tým dostal bonusový úkol – najít si ve vymezeném prostoru svou odměnu (svítícího ducha).

Po vyhodnocení soutěže přišel čas rozsvítit lampiony a vydat se na cestu po Hloubětíně. Naši duchové a jejich rozsvícené lampióny vykouzlili úsměv na tváři téměř všem kolemjdoucím. Na celý průvod byl opravdu krásný pohled a všichni jsme si tento kouzelný večer užili.

Před odchodem domů dostaly děti odměnu za účast a skvělé zvládnutí celé akce.

Věra Flanderová

Více fotek ve fotogalerii