Společenskovědní seminář na exkurzích

13 žáků z 9. A, B si v letošním školním roce vybralo jako svůj povinně volitelný předmět Společenskovědní seminář. Jeho součástí jsou např. poznávací exkurze.

Jako první jsme 6. 10. 2017 samozřejmě zvolili Hloubětín, jeho současnost i historii.

Naším dalším cílem 12. 10. 2017 se staly Vysočany. Sledovali jsme nejen jejich historický vývoj a změny, ale prohlédli jsme si např. putovní výstavu k 75. výročí atentátu na R. Heydricha. Na závěr jsme zavítali do Galerie Prahy 9 na výstavu obrazů J. Bendové.

Ivana Braunová

Společenskovědní seminář