Školy v přírodě - aktuálně

Vážení rodiče,

v uplynulých dnech jsme intenzivně jednali o plánovaných školách v přírodě s jednotlivými agenturami, MŠMT, MMR i zřizovatelem.
Cílem našich jednání je vzhledem k aktuální situaci způsob, jak zajistit, abyste nepřišli o vložené finanční prostředky.

Na základě dnešních informací je tedy situace následující:

všechny doplatky rodičů na aktuálně plánované školy v přírodě se pozastavují
u všech aktuálně plánovaných škol v přírodě jednáme o jejich přesunu na školní rok 2020/2021
předpokládáme,že v polovině dubna budou upřesněny náhradní termíny popř. definitivní řešení

vedení školy