Školní družina navštívila Svět deskových her

Návštěva ve Světě deskových her

V pondělí 13. ledna děti z kroužku Zábavné logiky a deskových her navštívily Svět deskových her na Kubánském náměstí v Praze.

Děti si v herně pod vedením lektora zahrály karetní hru: „Kdo to byl“, stolní hru: „Diamant“ a dvě hry na procvičení logického myšlení: „Zkumavky“ a „Hurá, zmrzlina“.

Každému, pro koho deskové hry neztratily své kouzlo, můžeme návštěvu ve Světě deskových her jen doporučit.

Anna Veselá

Vedoucí vychovatelka