Školní družina v Království železnic

Království železnic

V úterý 21.ledna jsme s dětmi navštívily Království železnic na Smíchově. Nejdříve jsme si prohlédly velké instalace železnic ve spodním patře výstavy. Nádherně propracované modely železnice, metra, letadel, ale i celé krajiny se nám moc libily. Daly jsme si i malý rozchod v prostoru, aby jsme si mohly výstavu lépe prohlédnout. Poté jsme se vrátily do prvního patra, kde si děti vyzkoušely řízení autobusu a tramvaje. Pak už jsme musely vyrazit zpět do školy. Už teď se těšíme na další výpravu.

Ivana Bečvářová