Školní družina v divadle

Divadlo Spejbla a Hurvínka

V úterý 28.ledna jsme s dětmi vyrazily do divadla Spejbla a Hurvínka na hru Pohádky pro Hurvínka. Po cestě jsme pořádně zmokly a chvilku to vypadalo, že někteří učastníci naší výpravy budou úplně odfouknuti. Nakonec se nám podařilo do divadla dostat v pořádku a v divadle byly tak hodní, že nám o přestávce udělali všem moc dobrý teplý čaj. Pohádka o tom jak se Hurvínek zase naučil mít rád pohádky se nám moc líbila a těšíme se zase na další představení v tomto divadle.:-)

Ivana Bečvářová