Škola v přírodě - "lyžák" - den 6.-poslední

Návrat už se blíží,
Lyžák 6. den

Včera večer jsme hráli hru Živé pexeso a hru „přesedaná v kruhu“ (nejvíce nás bylo na sobě šest) a pak šli jsme spát. A před večerkou se hrála na pokojích číslo 4 a 6 oblíbená hra BANG.
První skupina byla na snowboardu.  Místo vleku jsme jezdili na pojízdném koberci. Jako začátečníci jsme trénovali jízdu popředu a pozadu na snowboardu. Jezdili jsme asi do 13:30 a potom jsme šli kvůli dešti do chaty.
Druhá skupina byla na lyžích nejdříve na Javoru a pak na Zahrádkách. Byl strašně mokrý sníh, jezdili jsme cca 2 až 3 hodiny. Vyzkoušeli jsme i sedačkovou lanovku. Na krátkou pauzu jsme se zastavili v chatě Viktorce, všichni měli horké jablko. Zpátky na chatu jsme jeli lesní cestou, která připomínala tobogán.
Poslední skupina byla na běžkách. Jeli na Zahrádky, kde jsme nasedli na lanovku a vyjeli nahoru. Šli po desetikilometrovém okruhu, který jsme si nakonec zkrátili. Pak jsme šli do restaurace, kde jsme si koupili něco teplého k pití a k jídlu. Nakonec jsme jeli dolů po sjezdovce, ale raději jen do půlky, pak jsme běžky raději sundali a zbytek došli po svých. V půjčovně jsme vrátili běžky a vydali se zpátky do chaty.

Napsali: Viktor, Denis, Matouš, Kačka H.

Integrace cizinců - žáků s odlišným mateřským jazykem na ZŠ Hlobětínská

Nové fotografie