Škola v přírodě - "lyžák" - den 5.

Opět jsou tu "necenzurované" informace:
Včera večer před druhou večeří přijela Kačka Cepníková. K druhé večeři jsme měli chleba s pomazánkou a paprikou. Po druhé večeři jsme hráli biatlon, plazili jsme se po stolech a stříleli jsme papírovým míčem do plastových láhvích. Také jsme hráli živé pexeso. Pak jsme šli spát.
Po budíčku byla dobrovolná rozcvička. Ke snídani byl rohlík se šunkou a k tomu jablko. Po snídani jsme se dozvěděli, že kvůli dešti nejdeme lyžovat. Místo lyžování jsme hráli spoustu společenských her např. Aktivity, Scrable, Bang, Uno, Durak a Chcete být milionářem. K obědu byla bramboračka a rajská s těstovinami a masem. Potom byl odpolední klid. Rozdělili jsme se do dvou skupin první skupina šla s panem učitelem do bazénu a druhá skupina zůstala na chatě. První skupina jela autobusem do Trutnova. Vystoupili jsme a šli jsme půl kilometru pěšky k bazénu, ale dorazili jsme moc brzo, tak jsme se šli podívat do zimního stadionu. Po stadionu jsme se prošli a šli jsme se vykoupat do bazénu. Kluci i holky skákali nejprve z metrového skokánku a nakonec i z třímetrového skokánku. Mezi tím druhá skupina byla na chatě a pak jsme šli na procházku a někteří na běžky. Venku jsme stavěli sněhuláka. Potom jsme se vrátili na chatu a měli jsme svačinu - jogurt s rohlíkem. Hráli jsme Bang a za chvíli přijela první skupina. Je druhá večeře.

Napsali: Martin, Běťa, Verča K.

Integrace cizinců - žáků s odlišným mateřským jazykem na ZŠ Hlobětínská

Nové fotografie