Schůzka rodičů budoucích prvňáků a ZÁVAZNÉ POTVRZENÍ nástupu

Vážení rodiče budoucích prvňáků,

zveme vás na první setkání na naší škole, které se uskuteční 15. 6. 2020 od 16.00, místo konání bude upřesněno. Sdělíme vám veškeré informace, týkající se organizace výuky a provozu školní družiny a školní jídelny.

Dále vás žádáme, abyste vyplnili ZÁVAZNÉ POTVRZENÍ o nástupu vašeho dítěte na naši školu a obratem nám jej zaslali na info@zshloubetin.cz.

Najdete ho v příloze tohoto příspěvku.

Těšíme se na setkání!

vedení školy