Rodiče prvňáčků - první školní den

Vážení rodiče,

škola je povinna řídit se "Manuálem" vydaným MŠMT, který upravuje provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhedem ke covid 19.

"Od 1. září 2020 se zavádějí plošná opatření prostřednictvím mimořádných opatření MZd. O konkrétním znění mimořádných opatření MZd bude vedení škol informováno prostřednictvím datových schránek. Další pravidla v této oblasti mohou být zaváděna v návaznosti na protiepidemická opatření uvedená u příslušného stupně pohotovosti v oblasti ochrany veřejného zdraví – tzv. semafor, v návaznosti na protiepidemická opatření uložená místně příslušnou KHS, příp. na celostátní úrovni MZd."

Z tohoto důvodu sledujte naše webové stránky. K 31. 8. 2020 na nich zveřejníme, zda a za jakých podmínek budou moci rodiče dětí vstoupit do budovy školy.

vedení školy