Rezervační systém k zápisu spuštěn

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

v odkazu naleznete rezervační systém, do kterého se můžete zapsat na přesnou hodinu  zápisu. Upozorňuji, že systém nemá možnost vám odepsat na uvedenou mailovou adresu, že jste zapsáni. Ale ve chvíli, kdy tak učiníte, místo automaticky přestane být volné. Není třeba se tedy dotazovat, zda jste přihlášeni.

Přihlášení doporučuji, budete mít jistotu, že nebudete muset čekat.

Vzhledem k tomu, že pro děti je vždy připravena jakási cesta s různými úkoly (připravují a zajišťují starší žáci), které nemají na zápis žádný vliv (jsou určeny k tomu, aby si děti zvykly na školu a neměly ze zápisu obavy), navrhuji 2 způsoby, jak přijít k zápisu:

1. v čase, který jste si zarezervovali a úkoly si děti splní po zápisu

2. přijďte dřív - cca 15 - 20 minut, děti si udělají "úkolovou" cestu před zápisem.

Chtěla bych vás zároveň požádat, abyste se k zápisu dostavili v čase, na který jste objednáni, protože na samotný zápis je určena 1/4 hodina a v případě, že se opozdíte, nebude možné dodržet další harmonogram, a proto budete muset počkat, až se uvolní někde místo.

Děkuji za pochopení.

Hana Maláčková, zást.řed.školy