Reportáž z LVK - 6. den

Přestože ráno byla mlha a odpoledne dokonce pršelo, dnešní lyžovačku jsme si parádně užili.

Vzhledem k počasí, přijelo na sjezdovku málo lidí. Měli jsme z toho radost, protože vůbec nebyly fronty a sjeli jsme hodně jízd.

Před večeří jsme balili a po večeři bylo hodnocení celotýdenních týmových her. Těsně vyhrál tým "Frankyho sbírka" (Kačka H., Verča V., Eliška K., David K. a Marek P.) A teď se těšíme na disco.

Celý týden jsme čekali, až zaleze sluníčko a my si uděláme společné foto, :-)