Reportáž z LVK - 3. den

Dnešek zachycen očima dvou týmů:

"Obézní" - Den začal snídaní, na které na rozdíl od včerejšího dne byla šunka, nutella a mini toasty. V lyžařských skupinách se děly divy (někdo přešel do lepší a někdo naopak do horší). Na sjezdovkách byly od rána muldy - podle jedné žákyně DUNY. Na muldách skákaly všechny děti až na Tomáše, který si málem "zlomil" nohy. V prvních třech skupinách nastal zvrat; všichni sjeli černou sjezdovku. Po obědě pořádali Honza a Tomáš kamarádské bojové zápasy, po kterých vypukla sněhová válka. Až se žáci zkrotili, šli žáci opět na svah. A teďka píšeme tento vzkaz (je 19:00) a co bude dál nevíme, protože nejsme Jolanda... (Martin V., Danouš D., Honza H., Tom M., Maxič E.)

"Žrouti" - Dnešní služba některé pokoje omylem vzbudila o 10 minut dříve. A klučičí služba budila nějaké holky, i když neměla. Dnes byla vyjímečná snídaně, protože byla dvoubarevná nutella. Po snídani přijela Naty, která v našem týmu hodně chyběla. Lyžování bylo stejné jako včera, jen někteří lyžaři opustili své skupiny a přešli do lepších nebo horších. Tři skupiny lyžovaly i na černé sjezdovce, čtvrtá jezdila na modré a červené.

Při poledním klidu jsme hráli na pokojích "klidné" hry. Při jedné se Heda s Dášou střetly hlavami a Hedě zůstala na čele boule. Odpoledne druhá skupina jezdila "Karla" (carving), první zkoušela malou sestavu - vůbec jim to nešlo. Kuba instruktor z první skupiny spadl na černé sjezdovce. Celý den jsme si užili. (Malvína J., Bětka L. Dáša L., Naty N., Mates W.)