Reportáž z LVK - 2. den

Pondělní den zaznamenaný týmem "Originální Perníci":

Takže ... Den začal tím, že Filipa vzbudil Denys v 6:25. O hodinu později se vzbudil zbytek našeho týmu, což byly Kačka, Sofie a Bára. V 8 hod jsme vtrhli do jídelny hledat šunku, aby na nás nějaká zbyla. Potom jsme se šli do našich pokojů převléknout a vyrazili jsme na lyže; až na Filipa, kterému se zasekly boty do sebe. Potom jsme šli na svah rozdělit se do lyžařských skupin a Filip tam pořád nebyl. Když už bylo v půlce lyžování, tak se Filip rozhodl, že by bylo dobré přijít. Po lyžování jsme šli na oběd a po krátké přestávce hurá zase zpátky na svah. Dali jsem si sváču, půlka šla na pokoj a druhá hrála stolní hry. Potom jsme měli večeři. No a teď píšeme tenhle deník, takže ahoj zítra.

P.S.: Také bodujeme pokoje - marně. Hlavně že nám svítí sluníčko - viz foto.

Integrace cizinců - žáků s odlišným mateřským jazykem na ZŠ Hlobětínská