Projekt Země mého spolužáka

Žáci prvního stupně si během dvou projektových dní vyzkoušeli mnoho zajímavých činností,

dozvěděli se nové informace o zemi svého spolužáka a prošli si zajímavou cestou, která vyvrcholila prezentací jejich projektů v úterý 22. listopadu 2016.

Děti se zhostily svého úkolu s nadšením. Viděli jsme pohádku, lidové tance, natočená videa a ochutnali jsme různé speciality. Program byl natolik pestrý, že se diváci měli po celou dobu na co dívat a každé vystoupení ocenili vřelým potleskem.

Z. Liznerová

Země mého spolužáka