Prohlídka zrekonstruované tělocvičny

Vážení rodiče, po téměř třech měsících intenzivní práce bude ukončena přestavba tělocvičny, a proto Vás zveme na prohlídku zrekonstruovaných prostor.

Přijďte se podívat, jak se stavební firmě podařilo splnit zadání investora, projektantů a požadavků školy a kde budou vaše děti cvičit.

Prohlídka bude možná ve středu 25. ledna 2012 od 14,00 – 16,00.

Zároveň Vás chceme upozornit, že vzhledem ke kvalitě podlahy je nezbytně nutné, aby cvičenci používali v tělocvičně výhradně sálovou obuv (určenou pouze pro vnitřní prostory) se světlou podrážkou. Možné jsou i cvičky. Dbejte prosím na to, aby Vaše děti měly správné obutí, které bude ze strany vyučujících kontrolováno. V případě, že žák nebude mít správnou obuv, bude do tělocvičny vpuštěn pouze bos.

Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vaši návštěvu při prohlídce tělocvičny.

Vedení a zaměstnanci školy

Hloubětín 17.1.2012