Prázdninové kurzy češtiny

24. 2. 2020 - 28. 2. 2020

Vážení rodiče,

naše škola pořádá pro žáky I. stupně s odlišným mateřským jazykem „Prázdninové kurzy češtiny“.První týdenní kurz se uskuteční v průběhu jarních prázdnin od 24. 2. do 28. 2., od 9.00 do 12.00.

Prázdninová škola bude „ušitá na míru“ dětem, které se do prázdninových kurzů přihlásí. Zaměříme se na slovní zásobu, problematické gramatické jevy a na individuální potřeby jednotlivých dětí.

Máte-li o tento kurz zájem, vyplňte přihlášku a odevzdejte ji třídnímu učiteli/učitelce nebo zašlete na výše uvedený e-mail.

Na setkání v prázdninovém kurzu se těší

Martina Havelková