Pozvánka na ADVENTNÍ ZPÍVÁNÍ

Kostel sv. Jiří v Hloubětíně dne 20. prosince

Vážení  rodiče,

v letošním roce jsme se rozhodli vánoční besídky, dříve pořádané ve třídách, zaměřit více na advent. Advent je doba radostného očekávání, zklidnění, přípravy na Vánoce, doba rozjímání, dobročinnosti a setkávání se.

Ve spolupráci s místní farností Vás zveme 20. 12. 2017 na "Adventní setkání v kostele sv. Jiří v Hloubětíně", kde děti I. stupně naší školy, pod vedením učitelů hudební výchovy, zazpívají tradiční české koledy.

Vzhledem k tomu, že prostor kostela je poměrně malý, rozdělili jsme děti do menších sborů tak, abyste své předvánoční zastavení mohli sdílet právě se svým dítětem. Limit prostoru je náročný na organizaci vystoupení jednotlivých sborů i pro vás jako posluchače. Po skončení každého vystoupení je potřeba dát prostor dalším rodičům a dalšímu sboru. Programy všech skupin jsou stejné a časy na pozvánce jsou pouze orientační, závislé na tom, jak rychle se posluchači vystřídají.

Srdečně Vás zveme na předvánoční setkání, na prohlídku jesliček a na tradiční české koledy.

pedagogové I. stupně

Integrace cizinců - žáků s odlišným mateřským jazykem na ZŠ Hlobětínská