Poslední informace ze školy v přírodě - 2. turnus

Vážení rodiče,

už se vám klidné období chýlí ke konci, ale děti si stále užívají. Podle posledních informací mají v Chřibské počasí na opalování, dopoledne si udělali výlet k vodopádům a hráli různé sportovní hry. Večer čeká všechny diskotéka.

K obědu bude vepřová na houbách s bramborem a k večeři kuřecí na houbách.

Zítra je naplánován odjezd na cca 10. hodinu, s návratem tedy počítejte po 12. hodině.

Podle informací p.uč.Havelkové zpracovala H.Maláčková