Poetické předjaří

Žili jsme poezií

6. února 2020 jsme se jako každoročně sešli s milovníky poezie z řad žáků, rodičů, prarodičů i učitelů. Letošní ročník také po celou dobu sledovala paní zástupkyně a pan ředitel.

Potěšilo nás, že mezi diváky byly i děti, které se z vlastní iniciativy přišly podívat na své přednášející spolužáky.

Milým zpestřením bylo vystoupení pěveckého sboru pod vedením pana učitele T. Johancsíka i jeho bravurní podání sonáty G. F. Handla na zobcovou flétnu.

Soutěžící nás pobavili zajímavými a vtipnými texty.

Vnímám naše setkání jako oázu v této přetechnizované době. Jsem šťastná, že společně sdílíme aktivitu, která (jak mi sdělila své šetření jedna z maminek) na jiných školách není běžná.

Těšíme se zase za rok!

Za pořádající tým