NÁVRAT ŽÁKŮ 9. ROČNÍKŮ

Vážení rodiče,

v souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. dubna 2020 je od 11. 5. umožněna osobní přítomnost žáků 9. ročníků pro účely přípravy na přijímací zkoušky.

Zdůrazňujeme, že příprava na přijímací zkoušky probíhala již v uplynulých týdnech v rámci předmětů matematika a český jazyk distanční formou. Takto bude probíhat i nadále. Počet online hodin matematiky bude navýšen.

Osobní konzultace a příprava bude probíhat ve škole ve skupinách žáků jedné třídy, max. počet 15 (jeden žák v lavici s rozestupy mezi lavicemi). Program je plně v kompetenci ředitele školy a může být upravován. Přesný rozvrh jednotlivých skupin (konkrétní dny) bude upřesněn do 9.5.2020 včetně dalších provozních detailů.

Složení skupin je neměnné po celou dobu. O zařazení žáků do skupin rozhoduje ředitel školy. Žáka nelze zařadit do školní skupiny později než k 11.5.2020.

Chcete-li, aby se Vaše dítě zúčastnilo této přípravy, je nutné:

·      1) Vyplnit a podepsat čestné prohlášení (ke stažení v příloze tohoto textu  nebo na  www.msmt.cz,

popř. od 6.5. vytištěné na vrátnici školy), bez odevzdání vyplněného a podepsaného prohlášení není možný vstup do školy.

Do rizikové skupiny patří žák, který osobně naplňuje alespoň jeden bod (2-8) uvedený v čestném prohlášení, nebo pokud některý z bodů naplňuje jakákoliv osoba, která s ním žije ve společné domácnosti. Doporučuje se, aby zákonní zástupci zvážili tyto rizikové faktory, pokud žák patří do rizikové skupiny, a rozhodli o účasti žáka na vzdělávacích aktivitách s tímto vědomím.

·                             2) Přihlásit se mailem na info@zshloubetin.cz   do 7.5., později už to nebude možné.

Klidné dny

J. Horníček

V přílohách  tohoto příspěvku najdete:

- čestné prohlášení

- ochrana zdraví a provoz ZŠ vydané MŠMT