Národní testování SCIO

Dotazník pro rodiče žáků 9. tříd.

Vážení rodiče,

velice si vážíme vašeho zájmu o dotazníkové šetření v souvislosti s výše uvedeným testováním žáků 9. tříd. Omlouváme se všem, kteří se v on-line aplikaci do rodičovského dotazníku nemohli v minulých dnech přihlásit. Národní testování probíhalo v termínu 4. - 22. 11. 2019. Pro městskou část Praha 14 byl termín prodloužen do 29. 11. 2019. Aplikace však tuto skutečnost nezohlednila.

Dnes už by mělo být všechno v pořádku a dotazník můžete vyplnit kdykoliv do avizovaného data.

Děkujeme za pochopení!

(www.sciodat.cz)