Národní testování 9. tříd

SCIO

Vážení rodiče žáků 9. ročníků,

městká část Praha 14 hradí naší škole Národní testování 9. tříd. Testování probíhá on-line v aplikaci ScioDat od 11. 11. do 19.11.2019. Žáci absolvují testy a angličtiny, matematiky, češtiny a obecných studijních předpokladů.

Národní testování 9. tříd obsahuje také elektronický dotazník pro rodiče. Informace z něj slouží jako srovnání s ostatními školami a také jako zpětná vazba, která reflektuje naši práci.

Dovolujeme si vás požádat o jeho vyplnění (viz zpráva odeslaná v aplikaci "Bakaláři").

Děkujeme za spolupráci!

vedení školy