Mediální výchova

8. 12. jsme my, žáci sedmých ročníků mediální výchovy, zúčastnili animačního workshopu v Muzeu Karla Zemana.

Mohli jsme si vyzkoušet různé filmové rekvizity- potápěčskou helmu z filmu Dvacet tisíc mil pod mořem nebo létající stroj z Ukradené vzducholodi či pohladit obří vážku z Cesty do pravěku.

V druhé části naší návštěvy se z nás stali filmaři a mohli jsme si vyzkoušet, jak se dělá animovaný film. Pracovali jsme ve dvou týmech a výsledkem jsou dva krátké animované filmy: Láska pod stromečkem a Vánoční had. Oba dva můžete zhlédnout na stránkách naší školy a my Vás vyzýváme, abyste dali hlas tomu filmu, který se Vám více líbí.

M. Čížek a S. Šmídová

Film si můžete stáhnout zde:

Mediální výchova

Hlasujte o nejlepší animované video