Lyžák - den pátý

Seriál jde do finále....
ČTVRTEK 18. 1.
Milí rodiče,
   Chceme vám sdělit ještě něco ze včerejška. Konala se soutěž RAMZOVÁ MÁ TALENT.
  Dnes ve čtvrtek 18. 1. jsme po snídani šli, jako vždy rozděleni na lyže a snowboardy. Poprvé jsme jeli všichni na stejný kopec (velký). Dopoledne byla hezká sjezdovka, ale bylo tam moc lidí. Po obědě byl klid. Zpátky na svah jsme se vrátili po druhé hodině. Jelikož bylo nepěkné počasí, tak většina skupin skončila v kavárně. Při poslední jízdě už byla sjezdovka rozježděná. Když jsme se vrátili na chatu tak ti co chtěli, snowboard na zítra si ho šli vypůjčit. Po první večeři bylo jako vždy volno. Po druhé večeři byl večerní program, u kterého jsme se rozdělili na dvě skupiny a hráli hry. Potom jsme měli jít na pokoj a spát.

Napsali: Verča V., Běťa L., Hedvi V., Dáša L.

Integrace cizinců - žáků s odlišným mateřským jazykem na ZŠ Hlobětínská

Nové fotografie