LVK2020

Vážení rodiče,

dneska jsme se zúčastnili závodů ve slalomu, počasí nám sice moc nepřálo, ale my jsme si to moc užili. Po dopoledním lyžováním jsme si dali k obědu zeleninovou polévku  a milánské špagety. Odpoledne jsme vyrazili na naší lyžovačku, k večeři byli lívance a máme před sebou diskotéku.

Anička Zikmundová a Kája Vašková.

Zítra bychom měli být u školy okolo oběda,  až budeme vyrážet, tak napíši zprávu na web. Při běžném provozu cesta trvá cca 1 hodinu a 20 minut.

Hezký poslední večer bez dětí

MH