LVK2020

Středa 4.3.2020

Ráno jsme se v klidu nasnídali a vyrazili na svah. Tam se rozdělili do tří týmů. Bylo nádherné počasí (svítilo slunce a nepršelo). Jelikož tam bylo hodně lidí, udělaly se dlouhé fronty. Lyžovali jsme dvě hodiny-naučili se lyžovat pozadu a na jedné noze.

Poté vyrážíme na chatu a naobědváme se (česnečka a plněné kynuté knedlíky). Zase vyrážíme na svah a po dvou hodinách se vracíme na chatu.

Večer jdeme ven a hrajeme hru o největší sněhovou kouli, pak z nich postavíme sněhuláka a jdeme na další hru. Druhá hra spočívá v tom, že se musíme dotýkat země jenom čtyřma rukama a šesti nohama. Většina týmů to vyřešila, tak že dva udělali trakař a vzali vždy jednoho člena týmu na záda. Zbylí dva to vymysleli, tak že jeden vzal toho druhého na záda. Poté se všichni vydali na kutě.

Dnešek se nám moc líbil a u her jsme si užili spoustu zábavy.

Berenika Chrastinová a Šárka Nitková