LVK2020

Info z lyžáku 1. a 2. den

Vážení rodiče, přinášíme Vám zprávy z lyžáku, včera jsme se seznámili s okolím šli jsme na procházku a jídlo nám chutnalo. V úterý jsme se seznámili s instruktory, rozdělili jsme se do týmů podle schopnosti lyžování a sjížděli jsme první sjezdovky. Oběd nám docela chutnal. Po obědě jsme šli znovu na sjezdovky a počasí bylo lepší než ráno. Večer jsme hráli týmové hry a byla VELKÁ ZÁBAVA. Zvýšili nám večerku, protože jsme nebyli tak zlobiví jako v pondělí.

Těšíme se na Vás

Tým Sochůrkovců.