Konec školního roku 2019/2020

Vážení rodiče,

v pátek 19.6. jsme ukončili předčasně školní rok 2019/2020. Důvodem je druhá etapa největší rekonstrukce v osmdesátileté historii budovy školy. Loni proběhly rozsáhlé úpravy ve 2.-4. patře, letos je na řadě 1. patro, přízemí a sklep. V rámci projektu MČ Praha 14 dojde mj. ke kompletní výměně rozvodů elektřiny, vody, kanalizace a topení, k montáži akustických stěn a stropů.  V jednotlivých patrech budou v souladu s platnými normami umístěny protipožární dveře. V přízemí bude výrazně rozšířen „školní klub,“ který již kapacitně nestačil a vznikne také nové důstojné zázemí pro rodiče a návštěvníky školy. S ohledem na to, že některé práce původně plánované na rok 2019 byly z časových důvodů přeloženy na letošní rok, končíme dříve, abychom mohli 1.9. začít nový školní rok v již zrekonstruované budově…

Vzhledem k tomu, že se z naší školy stane staveniště, nebude v běžném režimu fungovat vrátnice. Budete-li od nás v době rekonstrukce něco potřebovat, napište nám na info@zshloubetin.cz.

Děkujeme za spolupráci v uplynulém nestandardním školním roce, za energii, se kterou jste se mnozí zapojili do „vzdělávání na dálku“ a přejeme klidné léto!

J. Horníček