Karneval ve školní družině

Masopustní veselí

V rámci tematického týdne: Masopustní veselí se ve čtvrtek 13. února konal ve školní družině karneval, který byl v letošním roce zaměřen na masky ze zvířecí říše.

Děti se převlékly za kočičky, dinosaura, levharta, žábu, draka, oslíka, psa, zebru, pandu, lva, aligátora, kosa a v odděleních si užívaly veselou karnevalovou náladu.

Tanec prostřídávaly připravené hry a soutěže, bylo přichystané bohaté občerstvení.

Devadesát minut rychle uteklo, dětem se program líbil a již se nyní těší na další celodružinovou akci.

Anna Veselá

vedoucí vychovatelka