Jídelní lístek

Od měsíce října 2010 jsou jídelníčky zveřejňovány v aplikaci i.Stravné.

Aplikaci naleznete na adrese:

www.strava.cz  - číslo zařízení 3488

Funkce jídelníčky pro zobrazení jídelníčku slouží i pro neregistrované nebo nepřihlášené uživatele.

Podklady pro registraci k přístupu a přihlášení uživatele /uživatelské jméno, heslo/ obdržíte v kanceláři ŠJ. Uživatelské jméno je příjmení a jméno malými písmeny dohromady bez mezer a diakritiky, heslo je datum narození bez mezer a v případě jednomístného čísla s nulou na začátku. Heslo lze následně kdykoliv změnit po přihlášení do systému v sekci nastavení uživatele ve funkci heslo.

Po proběhnutí platby na následující měsíc je strávník automaticky přihlášen ke stravování /oběd č.1/. V boxu nebo prostřednictvím internetu bude prováděn pouze případný výběr jídla uvedeného na 2. místě /oběd č. 2/ nebo odhlášení oběda.

Dobrou chuť !

Vedoucí kuchařka: Ch. Petříčková