Jednání školské rady

Host: pí. Vítková

Program:

1) projednání doplnění člena ŠR

K oslovení rodičů došlo 2x formou SMS, poprvé dne xx. xx. 2014 s termínem přihlášení do xx. xx. 2014 a podruhé dne xx. xx. 2014 s termínem přihlášení do xx. xx. 2014. Ani na jednu výzvu nepřišla žádná nabídka z řad rodičů. Z tohoto důvodu byla cíleně oslovena pí. Vítková s žádostí o doplnění chybějícího člena ŠR.

Na dnešním jednání s žádostí pí. Vítková souhlasila.

2) úprava a doplnění chybějících zápisů ŠR

Bude provedena kontrola zveřejněných zápisů z jednání Školské rady a chybějící zápisy budou doplněny. Zajistí p. Vykysalý

3) stanovení cílů práce ŠR

Předseda ŠR zajistí schůzku s ředitelkou školy k projednání pravidel pro předávání podkladů pro práci ŠR. ŠR zorganizuje představení práce ŠR rodičům v rámci konání třídních schůzek na začátku příštího školního roku, jejíž součástí bude žádost o přihlášení nových zájemců do voleb členů ŠR.

4) Ostatní

ŠR byl předložen při jednání dokument „Školní zásady bezpečného užívání ICT a internetu“ k seznámení během jednání ŠR. Pro prostudování dokumentu bude zapotřebí více času. Předseda ŠR si tento dokument vyžádá u vedení školy.

ŠR byla informována o odchodu pí. Lefflerové po skončení tohoto školního roku ze zaměstnání. Předseda ŠR projedná s vedením školy další postup při zastoupení člena ŠR.

Datum další schůze Školské rady bude v prvním týdnu nového školního roku, přesný termín bude upřesněn.

Vyhotovil: Petr Vykysalý V Praze 29. 5. 2014