Jednání školské rady

Za učitele: pí. Lefflerová, pí. Braunová

Nepřítomni: pí. Krátká, pí. Žáková

Program:

1. Odstoupení p. Husáka ze ŠR.

Dne 13.12.2013 podal člen ŠR zvolený za zástupce rodičů odstoupení z funkce. Odstoupení splňuje veškeré potřebné náležitosti.

1. Organizace a vypsáním doplňovacích voleb.

Konec řádného mandátu ŠR je 14.12.2014. Na oslovení rodičů není tradiční formou (oznámení na třídních schůzkách) dostatek času. K oslovení dojde formou zaslání informační „školní“ SMS. Organizační zajištění a realizaci SMS oslovení zajistí pí.Braunová a pí. Lefflerová.

Datum další schůze Školské rady nebyla domluvena

Vyhotovil: Petr Vykysalý V Praze 23. 1. 2