Jednání školské rady

pí. Lefflerová, pí. Braunová

Program:

Předmět jednání:

1) projednání podkladů k činnosti ŠR určené k samostatnému jednání s vedením školy - v rámci jednání došlo k diskuzi nad podstatou jednotlivých definic daných zákonem pro práci školské rady

2) Projednání a konkrétní nastavení oslovení rodičů formou ankety ŠR - při projednávání návrhu ankety k oslovení rodičů, došlo ke vzájemnému nesouhlasu. Diskuze i záměr využít tuto aktivní formu oslovení rodičů byl ukončen bez vzájemné dohody. Datum další schůze Školské rady nebyla stanovena

Vyhotovil: Petr Vykysalý V Praze 14. 12. 2013