Jak se dostanu na Dokumenty přes mobil - AKTUALIZOVÁNO

I přes mobil se na dokumenty dostanete!

Chodíte-li na Bakaláře přes mobilní telefony, sekci dokumenty tam také najdete.JE POTŘEBA JÍT PŘES WEBOVÝ PROHLÍŽEČ https://bakalari.zshloubetin.cz/. Po přihlášení se vám zobrazí v levém roku v modré liště ikonka klávesnice (jsou to ty modré čtverečky) - viz první strana v příloze této zprávy. Když na ni kliknete, rozbalí se vám nabídka včetně sekce Dokumety - viz druhá strana v přílohy tohoto příspěvku.

M. Havelková