Jak na úkoly

Kde a jak nejsnadněji hledat zadané domácí úkoly a práce

Vážení rodiče a žáci,

"škola na dálku" je nastavena v týdenním režimu. Někteří máte svůj způsob, jak komunikovat se vyučujícími, jiní mi píšete, že se v zadaných úkolech neorientujete. Snažíme se nastavit jednotný systém. Jsou tři základní kroky, jak je možné pracovat:

Bakaláři:

1) Výuka/rozvrh - vidíte předměty na celý týden (v příloze fotka_1)

2) Kliknu na předmět - rozbalí se  zadání od vyučujícího - případně i zvlášť zadaný domácí úkol (v příloze fotka_2)

Kliknu na předmět - rozbalí se zadání od vyučujícího - pouze v poznámce zadaný úkol (v příloze fotka_3)

3) Má-li zadaná práce přílohu, je tato informace v poznámce od vyučujícího a najdete ji v Dokumentech/veřejné dokumenty učitelů (v příloze fotka_4)

Práce z domova je samozřejmě dobrovolná. Jak už jsem psala, snažíme se v provizorních podmínkách vést výuku. Učitelé i žáci úkolům a přípravě  věnují velkou pozornost. Děkuji všem! Zároveň bych chtěla poprosit rodiče žáků, kteří z nejrůznějších důvodů nereagují na zadané úkoly a přípravy, aby se třídním učitelům ozvali na e-maily třídních učitelů (viz kontakty), abychom věděli, že o zadávání prací víte.

Psát můžete také na info@zshloubetin.cz nebo martina.havelkova@zshloubetin.cz. Co bude v našich silách, budeme se snažit řešit.

Přeji všem klidné dny a pevné zdraví.

M. Havelková