Informace ze ŠvP 5.B - "lyžáku" - den 3.

Vážení rodiče, opět vás zcela necenzurovaně informuji o dění v Peci pod Sněžkou
Lyžák 3. den

Včera večer jsme hráli hru lední hokej. Hráli jsme to tak, že jsme “šprtali” minci po stole a cílem bylo trefit branku z kelímků. Podle toho, kolikrát jsme se trefili, jsme dostávali body. Každý hrál s každým. Vše se sečetlo a obodovalo. Tým č4 Viktor, David, Daniil a Marťa to vyhráli.

Ráno jsme byli asi na 3 hodiny lyžovat, všem už to šlo líp než včera. Šli jsme z velkého kopce dolů a poté i nazpátek. Naobědvali jsme se. Oběd byl výborný. Odpoledne jsme šli zase lyžovat asi na tři hodiny. K večeři jsme měli kuřecí stejk. Holky dělaly v osobním volnu masáže a věštily. Potom byla 2. večeře. O dnešním večerním programu napíšeme zase až zítra.

Napsali: David a Viktor

Integrace cizinců - žáků s odlišným mateřským jazykem na ZŠ Hlobětínská