Informace ze školy v přírodě - 2. turnus

Vážení "pozůstalí",

podle posledních zpráv je v Krásném Poli modro, slunečno, teplo..., všude skvělá nálada. Ráno jsme my tady v Praze docela záviděli - mám na mysli počasí.

Všechny třídy byly dopoledne na prohlídce městečka Chřibská (cca 4 km), po návrtau byl k obědu segedín. Jídla je hodně, kdokoli dostane přidat v neomezeném množsví, navíc je dopledne a odpoledne svačina. K večeři bude ryba.

Odpoledne čeká děti sportovní program a zítra je v plánu návštěva místní "ZOO" - koně a hospodářská zvířata (tedy něco, co pražské děti tak často nevídají).

Všichni pozdravují a určitě nepláčou...............

Hana Maláčková