Informace o výuce matematiky metodou prof. Hejného

Vážení rodiče,

v přiloženém souboru najdete příručku, která vás informuje o metodách a způsobech výuky matematiky podle prof. Hejného. Touto metodou vyučujeme matematiku i na naší škole. Jedná se o trošku jiný pohled na výuku matematiky, který ale občas vyvolává obavy.
Příručka představuje rozdíly mezi touto metodou a tradiční výukou matematiky a v neposlední řadě předkládá i ukázky příkladů.
Pokud vám i poté bude něco nejasného, učitelé vám vaše dotazy zodpoví a případné nejasnosti vysvětlí.

Přeji všem hezkou druhou polovinu prázdnin.

Hana Maláčková