Hloubětínská nota

Žáci soutěžili v Hloubětínské notě

Dne 28.11.2019 proběhl na škole již 3. ročník soutěže Hloubětínská Nota. Letos se zúčastnilo celkem 9 skupin, které byly rozděleny do dvou kategorií. Mnozí soutěžící doprovázeli svůj pěvecký výkon hrou na hudební nástroje či tancem. O doprovodný program se postaral školní sbor pod vedením pana učitele Tomáše Johancsíka.

V první kategorii se na prvním místě s písní Hlídač krav umístili žáci z 2.A – J. Moravec a E. Patočková. Ve druhé kategorii zvítězili žáci 5.C ve složení M. Hrdý, V. Rybníčková, J. Ott s písní Srdce nehasnou. Slavnostní vyhlášení proběhlo v úterý 3.12., při kterém byli všichni zúčastnění oceněni a přebrali si zasloužené ceny.

Milena Mírná