HALLOWEEN V ŠD

Strašidelná noc ve škole.

Jednoho úterního večera na konci října, když už se vše ve škole chtělo ukládat ke spánku, se před školou začala srocovat spousta malých strašidýlek. To přišly děti ze IV. a V. oddělení ŠD na Halloweenskou party. Všechny si přinesly velká zavazadla, protože domů půjdou zase až další den.

Potmě jsme vystoupali do druhého patra, kde nás přivítaly krásně vyzdobené třídy. Chvilku trvalo, než jsme si připravili ve třídách místa na spaní, ale hned poté jsme se vrhli na program, který už byl na chodbách připraven. Čekala na nás stanoviště s halloweenskými disciplínami – např. boj se strašidly, přenos pavouků nebo krmení z provázku.

Když jsme se vyřádili při halloweenských hříčkách, šli jsme se posilnit strašidelnými dobrotami. Abychom nechali odpočinout naše přeplněná bříška, zahráli jsme si tajuplné bingo. Vítězů byla spousta.

Poté jsme zhasli a vyčkávali na pozvání do temného sklepa. Po jednom či po dvou jsme se vydali na cestu. Ve sklepě na nás už netrpělivě číhal kat, duch a kostlivec. Všichni stezku zvládli a dostali vytouženou odměnu.

To už nás ale pomalu přemáhala únava, tak jsme se začali chystat ke spánku. Aby se nám však lépe usínalo, pustili jsme si ještě pohádku na dobrou noc.

Po probuzení nás čekala výborná snídaně a pak už jen úklid a přechod na vyučování.

Akce se nám velmi líbila a těšíme se na nějakou další.

Kateřina Jansová

HALLOWEEN V ŠD